Drugi tydzień akcji ESKA Dowozi dobiega końca! Byliśmy u Mileny, Patrycji, Michała i Marcela [GALERIA]

2021-05-20 15:13
Starachowice ESKA Dowozi 2021
Autor: Dawid Bąk ESKA Dowozi Starachowice

"ESKA Dowozi w Starachowicach" to akcja, która wystartowała 10 maja. Słuchacze Radia ESKA mają okazję zdobyć wyjątkowe boxy wypełnione nagrodami oraz smaczne jedzonko. Dodatkowo poznają reporterów, których dobrze znają z radiowej anteny. W tym tygodniu odwiedziliśmy m.in Milenę, Patrycję, Michała z Majkowa i Marcela ze Skarżyska. Jak było? Przekonajcie się sami!

Akcja Radia Eska w Starachowicach rozkręciła się na dobre. Pizza od pizzerii Paradiso dotarła m.in do Mileny, Patrycji, Michała i Marcela. Razem z nią dojechał też Eska BOX z fantastycznymi eskowymi gadżetami. Zobaczcie galerie zdjęć i posłuchajcie rozmowy!

Starachowice ESKA Dowozi 2021
Autor: Dawid Bąk
ESKA Dowozi Starachowice - z wizytą u Marcela ze Skarżyska

Jak wziąć udział w akcji "ESKA Dowozi w Starachowicach"? Sprawdźcie!

Jak zgłosić się do akcji "ESKA Dowozi" i cieszyć się pysznym jedzonkiem oraz eskowymi gadżetami? Wejdźcie na www.eska.pl Tam wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, byśmy wiedzieli, gdzie Was znaleźć! Akcja potrwa do 28 maja. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Relacji z ESKA Dowozi można posłuchać na antenie ESKI Starachowice. Materiały z akcji, w tym zdjęcia i filmy, są również publikowane na www.eska.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

Starachowice ESKA Dowozi 2021
Autor: Dawid Bąk

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta. Nadajemy w 41 miastach. Radio ESKA to największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Dziennie docieramy do 3 mln słuchaczy.

Wiosna zawitała do Parku Oliwskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE