KFC powstanie w Starachowicach! Kiedy i gdzie?

i

Autor: Bartosz Manicz KFC Starachowice

kfc starachowice

Do Starachowic wchodzi kolejny potetntat. KFC powstanie przy Kieleckiej

2023-09-20 16:15

Wszystko wskazuje na to, że budynek po byłym Gimnazjum nr 1 w Starachowicach będzie miejscem, gdzie powstanie popularna restauracja KFC. Takie wstępne informacje zdradził dziś, podczas przejażdżki po mieście prezydent Starachowic, Marek Materek.

KFC powstanie w Starachowicach

Dawna szkoła, Gimnazjum nr 1 przy ulicy Kieleckiej w Starachowicach została sprzedana, inwestor był u mnie ostatnio z planami co tutaj zamierza zrobić - powiedział prezydent Marek Materek. Mogę zdradzić, wszystko wskazuje na to, że w tym miejscu pojawi się KFC. Wiem, że sporo osób na tę restaurację w Starachowicach czekało - dodał.

Tak wyglądają restauracje KFC

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki recepturze Colonela Sandersa.

W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią ponad 300 restauracji KFC w naszym kraju.

W Polsce pierwszy bar sieci został otwarty w Szczecinie, w listopadzie 1995 roku

KFC powstanie w Starachowicach! Kiedy i gdzie?

i

Autor: Bartosz Manicz

Przypomnijmy: Budynek i plac, za 4 miliony 515 tysięcy złotych w 2021 r. kupiła firma Zeta Safe Harbour z Krakowa.

Quiz - Jak dobrze znasz stare Starachowice?

Pytanie 1 z 16
Jaka instytucja ma aktualnie siedzibę w tym budynku?
Quiz - Jak dobrze znasz stare Starachowice?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE