Dawać złom ja już jestem! Do Starachowic jedzie Marek i Edek [WIDEO]

2020-05-23 10:25 aj
marek i edek
Autor: facebook.com/Kacper Grabowski

Dziś do Starachowic przyjeżdża Marek i Edek wraz ze swoją ekipą z programu ZlomowiskoPL. Już są w drodze i będą zbierać złom od mieszkańców powiatu starachowickiego, aby pomóc małemu Natankowi w walce z chorobą. Każdy dziś może się z nimi spotkać osobiście i dołożyć własną cegiełkę.

Spotykamy się w Starachowicach dziś, o godzinie 15 na złomowisku Rego - informuje Kacper Grabowski organizator spotkania z Markiem i Edkiem. Spotkamy się też z mieszkańcami Pawłowa, okolic Rzepina, Radkowic, Bronkowic, Wielkiej Wsi i Parszowa. Już jedziemy do Starachowic.

Kilka informacji organizacyjnych.


1. W związku z sytuacja w naszym kraju obowiązkowo maseczki i 2 metry od siebie odstępu.
2. Każda osoba biorąca udział w zbiórce zezwala na publikowanie swojego wizerunku.
3. Nie parkować w obrębie bramy skupu ani kontenerów.
4. Nie zakłócamy porządku, po zdjęcie czy rozmowę z Markiem ustawiamy się w kolejce nie wszyscy na raz. Osoby łamiące ten regulamin będą wypraszane z terenu złomowiska.
Serdecznie zapraszamy. Gdyby ktoś nie posiadał złomu, na miejscu będą osoby z puszkami do których będzie dorzucić swoją cegiełkę. Do zobaczenia!

Złom zbierany jest dla Natanka z Pawłowa, o tym z jakimi problemami boryka się mały Natanek i jego rodzina przeczytacie tutaj.

Marek i Edek do Starachowic dotarli przed godziną 15. Są już pierwsze fotografie ze spotkania z mieszkańcami. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

marek i edek
Autor: materiał nadesłany Marek i Edek w Starachowicach
marek i edek
Autor: materiał nadesłany Marek i Edek w Starachowicach
marek i edek
Autor: materiał nadesłany Marek i Edek w Starachowicach