Dronspekcja

i

Autor: Dronspekcja Dronspekcja Wąchock

QUIZ

Czy rozpoznasz miejscowość w Świętokrzyskiem po zdjęciu z drona? Trudny QUIZ

2024-02-12 7:10

Jak dobrze znacie miasta i miasteczka w województwie świętokrzyskim? Jeśli chcecie się sprawdzić, mamy dla Was ciekawą zabawę. Starachowice, Skarżysko a może Kielce? Jesteśmy ciekawi, czy uda Wam się rozpoznać po jednym zdjęciu zrobionym z Drona, jaka to miejscowość. Zdjęcia są wyjątkowe, dziękujemy Dronspekcji za możliwość podzielenia się nimi z Wami. UWAGA Jedno z pytań dotyczy miejscowości z województwa mazowieckiego.

Czy rozpoznasz miasto w Świętokrzyskiem po zdjęciu z drona?

Dla mieszkańca Świętokrzyskiego teoretycznie ten QUIZ nie powinien stanowić problemu. Chyba każdy zna tak charakterystyczne miejsca, jak zamek w Chęcinach czy Opactwo Cystersów w Wąchocku. Wielu mieszkańców naszego regionu jest w stanie wskazać co to za obiekt i gdzie on się znajduje. Utrudniamy więc zabawę i wstawiamy zdjęcia wykonane z drona. W praktyce wydaje się, że wszystko będzie łatwe do wskazania i odgadnięcia, ale rzeczywistość lubi płatać figle. W naszym QUIZie 10/10 to nie jest obowiązek, ale sądzimy że w kilku przypadkach może dojść do pewnych pomyłek. Zapraszamy do zabawy.

Za zdjęcia dziękujemy Agencji Reklamowej Dronspekcja. Jedno z pytań dotyczy miejscowości tuż za granicą Świętokrzyskiego.

Quiz. Rozpoznasz świętokrzyskie miejscowości po jednym zdjęciu z drona?

Pytanie 1 z 10
Co to za miejscowość w regionie świętokrzyskim?
Co to za miejscowość?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy