Ferie zimowe Starachowice 2024

Co robić w ferie w Starachowicach? Oto najlepsze propozycje dla dzieci i młodzieży [GALERIA]

2024-02-12 7:09

W regionie świętokrzyskim startują ferie zimowe. Dla tych, którzy spędzą je w mieście starachowickie placówki kulturalne przygotowały bogatą ofertę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznajcie się z propozycjami Parku Kultury, MOSiR-u, Muzeum Przyrody i Techniki, Spółdzielczego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Ferie zimowe 2024 w Starachowicach. Szczegóły znajdziecie w naszej galerii

Jeśli pogoda pozwoli będzie można też poślizgać się na lodowisku, które tradycyjnie znajduje się przy ulicy Szkolnej na terenie MOSiR-u. Przygotowano feryjną promocję. Bilet dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentów, będzie kosztował 5 złotych. Lodowisko czynne będzie w godzinach od 9.00 do 21.00. Od godziny 9.00 do 13.00 wejście bez limitu czasowego w cenie jednego biletu. Sezon na lodowisku w Starachowicach zakończy się 25 lutego.

W tym roku po raz pierwszy do dyspozycji uczniów szkół ponadpodstawowych będą dwie strzelnice funkcjonujące przy II LO w Starachowicach - wybudowana i wyposażona przy finansowym wsparciu MON strzelnica wirtualna oraz wyremontowana ze środków Powiatu sportowa strzelnica kulowa. Zajęcia będą bezpłatne. Odbywać się będą w grupach - w zależności od strzelnicy – do 15 lub do 20 osób, pod okiem instruktorów. W obu przypadkach obowiązują zapisy –pod adresem e-mail - [email protected].

QUIZ. Rozpoznasz te miejsca w Starachowicach?

Pytanie 1 z 12
Przy jakiej ulicy w Starachowicach znajduje się ten budynek?
QUIZ. Rozpoznasz te miejsca w Starachowicach?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz [email protected] lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolic