Był poszukiwany, w aucie przewoził narkotyki! 34-latek zatrzymany przez starachowicką policję

2022-01-18 11:57
Był poszukiwany a w aucie miał narkotyki
Autor: Świętokrzyska Policja

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 34 –latka kierującego toyotą. W pojeździe funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Mężczyzna był poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Był poszukiwany, w aucie przewoził narkotyki! 34-latek zatrzymany przez starachowicką policję

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy na terenie gminy Mirzec zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego toyotą - relacjonuje Paweł Kusik, oficer prasowy policji w Starachowicach. W trakcie interwencji okazało się, że jest on poszukiwany. Ponadto nie powinien kierować samochodem, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyźnie została pobrana krew do badań laboratoryjnych, gdyż wstępny test wykazał w jego organizmie narkotyki. Podczas przeszukania japońskiego auta, policjanci znaleźli porcję amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd - dodaje Kusiak.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Ile wiesz o gotowaniu i jedzeniu? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Bez czego nie da się zrobić majonezu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE