poszu

i

Autor: Straż Miejska Starachowice

Kryminalne

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł bo "uchwycił" go starachowicki monitoring

2023-03-24 19:20

Dobre oko strażnika miejskiego ze Starachowic i poszukiwany listem gończym, 51-letni mężczyzna jest w rękach stróżów prawa.

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł bo "uchwycił" go starachowicki monitoring

Dziś (24.03) około godziny 17:00 funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę na stanowisku operatora monitoringu, w trakcie prowadzonej obserwacji terenu miasta, zauważył mężczyznę przypominającego osobę poszukiwaną - informuje Waldemar Jakubowski, Komendant SM Starachowice. Natychmiast porównał wygląd mężczyzny z portretem z listu gończego i okazało się, że się nie mylił -dodaje Jakubowski.

Poszukiwany listem gończym 51 letni mężczyzna został błyskawicznie zatrzymany przez starachowickich strażników i chwilę później przekazany Policji. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej pamięci wzrokowej strażnika, który kilka dni wcześniej przeglądał rysopisy osób poszukiwanych - mówi Jakubowski.

Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany przez starachowicką policję w związku z Art.157

§ 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

poszu

i

Autor: Straż Miejska Starachowice

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE