Awantura rodzinna w Starachowicach z tragicznym finałem. 25-latek ugodzony nożem

2021-05-04 11:15 BM
nóż
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Tragiczny finał miała awantura rodzinna do której doszło wieczorem w poniedziałek 3.05. w Starachowicach. Między 59-letnim ojcem, a 25-letnim synem doszło do kłótni, która zakończyła się użyciem przez ojca noża i zadaniem ciężkich obrażeń 25 - letniemu synowi. Ojciec był pod wpływem alkoholu.

Zajście miało miejsce w poniedziałek trzeciego maja około godziny 23:00. W domu w którym interweniowali policjanci do tej pory nie dochodziło do awantur domowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas rodzinnego spotkania 59-latek zaczął zachowywać się agresywnie w stosunku do 25 letniego syna. Doszło do ostrej wymiany zdań. Ojciec zaatakował syna ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili policjanci, którzy następnie na miejsce wezwali pogotowie.  25-latek był przytomny,  trafił do szpitala - relacjonuje Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji

25 - latek jest po operacji został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej informuje Echo Dnia. Jego stan lekarze określali jako ciężki.

Policjanci zatrzymali 59-letniego ojca podejrzewanego o zadanie ciosów. W jego organizmie było 1,8 promila alkoholu - powiedział nam Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji. Za usiłowanie zabójstwa 59 latkowi może grozić nawet dożywocie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora