pączki

i

Autor: facebook.com/ Gmina Brody

wybory 2024

500 pączków w Brodach, 20 tysięcy gazetek w Starachowicach. Kampania wyborcza nabiera tempa

2024-02-08 18:08

Czuć, że wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, a kampania na dobre się rozpoczęła. Dziś np. w Gminie Brody wójt Marzena Bernat wręczyła dzieciom ponad 500 pączków. W Starachowicach przygotowano natomiast do kolportażu 20 tysięcy gazetek promocyjnych. "Kiełbasa, browary i inne towary ... ja Ci to wszystko narodzie dam"... śpiewał Ferdynand Kiepski.

Wybory 2024 Starachowice Brody

To, że wybory samorządowe za pasem czuć coraz wyraźniej. Dziś np. w Gminie Brody wójt Marzena Bernat rozdała 540 pączków, natomiast w Starachowicach do kolportażu przygotowano już 20 tysięcy gazetek promocyjnych. Koszt samego druku to 12 tysięcy złotych.

Z okazji Tłustego Czwartku, Marzena Bernat, Wójt Gminy Brody odwiedziła wszystkie przedszkola, oddziały przedszkolne i klasy 1 – 3 szkół podstawowych w gminie. Rozdała około 540 pączków pochodzących z piekarni - czytamy na fanpage Gmina Brody.

marzena

i

Autor: facebook.com/ Gmina Brody

W Starachowicach natomiast przygotowano 20 tysięcy promocyjnych gazetek, które niebawem zostaną dostarczone mieszkańcom naszego miasta. O tym poinformował dziś na swoim fanpage Dariusz Nowak, radny RM.

Zobaczcie na co idą pieniądze z naszych podatków. Tysiące gazetek gotowych do rozdawania, tak się jakoś składa, przed wyborami samorządowymi. Z inicjatywy prezydenta Materka podwyższono podatek od nieruchomości, ja i kilku innych radnych głosowaliśmy przeciwko podwyższaniu podatku. Po co wydawać gazetkę za pieniądze podatników przed wyborami z informacjami o inwestycjach, o których już wielokrotnie i chętnie pisały lokalne media i pokazywała lokalna telewizja? Myślę, że prezydent powinien ze swoich pieniędzy wydać tego typu gazetkę - napisał radny Nowak.

gazetka

i

Autor: Dariusz Nowak

Idą wybory! To widać, słychać i czuć. "Kiełbasa,browary i inne towary"

Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 zaplanowano na niedzielę, 7 kwietnia. Głosowanie potrwa w godz. 7:00 ‑ 21:00. Jeśli wystąpi taka potrzeba, druga tura zostanie przeprowadzona dwa tygodnie później, 21 kwietnia.

Quiz. Dawne Starachowice. Rozpoznasz miejsca ze zdjęć?

Pytanie 1 z 14
Ten budynek znajduje się przy ulicy Radomskiej w Starachowicach. Czyja to siedziba obecnie?
 Quiz. Dawne Starachowice. Rozpoznasz miejsca ze zdjęć?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy