44-letnia mieszkanka powiatu starachowickiego "sprzątnęła" pieniądze z kasy apteki

2022-08-19 13:07
44-letnia mieszkanka powiatu starachowickiego sprzątnęła pieniądze z kasy apteki
Autor: pixabay.com "Sprzątnęła" pieniądze z kasy apteki/zdjęcie ilustracyjne

Do 5 lat więzienia grozi 44-letniej mieszkance powiatu starachowickiego. Kobieta podejrzana jest o to że kilkukrotnie dokonała kradzieży pieniędzy z kasy fiskalnej apteki, w której świadczyła usługi sprzątające. Wczoraj została zatrzymana oraz usłyszała zarzuty. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczyła się przed sądem.

W czwartek, 18 sierpnia do starachowickich policjantów zgłosiła się właścicielka jednej z aptek, mieszczącej się na terenie powiatu starachowickiego. Kobieta zawiadomiła mundurowych o kradzieży pieniędzy z kasy fiskalnej, a także o swoich przypuszczeniach, co do ewentualnej sprawczyni – relacjonuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Właścicielka podejrzewała, iż kradzieży mogła się dopuścić kobieta, która w ostatnim czasie świadczyła w jej lokalu usługi sprzątające.

Zgłaszająca ustaliła, że łącznie zniknęło ponad 2000 złotych, a pieniędzy w kasie brakowało tylko w te dni, kiedy kobieta wykonywała swoje obowiązki. Tego samego dnia policjanci dotarli do 44-letniej mieszkanki powiatu starachowickiego i ją zatrzymali.

Kobieta usłyszała już zarzuty. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Quiz. Znani europejscy politycy. Z jakiego kraju pochodzą?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Angela Merkel przez wiele lat była kanclerzem:
5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE