Pijany wjechał w przystanek! Strażacy udzielili pomocy dziecku

i

Autor: Bartosz Hajdenrajch OSP Bodzentyn Pijany wjechał w przystanek!

35-latek odpowie przed starachowickim sądem! Po pijanemu wjechał w przystanek w Bodzentynie [ZDJĘCIA]

2022-06-21 9:56

Starachowicki sąd oceni wyczyny drogowe 35- letniego kierowcy forda. Ten mężczyzna w poniedziałkowe popołudnie wjechał w jedną z wiat przystankowych na terenie Bodzentyna. W chwili zdarzenia kierujący miał w swoim organizmie 2 promile. I oprócz tego mnóstwo szczęścia, że żadnej ze znajdujących się w pobliżu osób nic poważnego się nie stało.

Pijany wjechał w przystanek! Strażacy udzielili pomocy dziecku

W poniedziałek, po godzinie 16 w centrum Bodzentyna, osobowy ford wjechał w wiatę przystankową, a będący za kierownica tego auta mężczyzna próbował uciec. Nie zdążył, bo chwilę po zgłoszeniu na miejscu pojawili się policjanci z pobliskiego komisariatu. Stróże prawa ustalili, że kierujący fordem, 35- latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu - informuje policja.

Szczęśliwie, żadna ze znajdujących się w pobliżu osób nie ucierpiała. Przybyli na miejsce strażacy z OSP Bodzentyn, udzielili pomocy dwóm osobom w tym dziecku.

Po dojeździe naszego zastępu na miejsce, okazało się się że kierujący samochodem osobowym wypadł z drogi i uderzył w przystanek. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu akumulatora i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom,  w tym dziecku. Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego osoby zostały na miejscu - informuje OSP Bodzentyn.

Pijany mieszkaniec Starachowic wjechał w przystanek

i

Autor: Bartosz Hajdenrajch OSP Bodzentyn

Wszystkie osoby, które były świadkami poniedziałkowego zdarzenia z miejscowości Bodzentyn, zwłaszcza które znajdowały się w chwili kolizji w pobliżu wiaty przystankowej, prosimy o zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Bodzentynie osobiście, przy ul. Piłsudskiego 3 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 47 801 1316.

Śmiała się z niego cała Polska. Tak wygląda słynny „przystanek grozy” w Szczecinie

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE