Skoki narciarskie ZAKOPANE 2020 - BILETY. Kiedy, gdzie i po ile kupić? [CENY]

2019-08-19 9:48 RW
Skoki narciarskie ZAKOPANE 2020 - BILETY. Kiedy i po ile kupić? [CENY]
Autor: Jan Graczynski/East News Skoki narciarskie ZAKOPANE 2020 - BILETY. Kiedy i po ile kupić? [CENY]

Skoki narciarskie Zakopane 2020 to święto dla wszystkich kibiców, nie tylko tych z Polski. Corocznie Wielka Krokiew gości fanów skoków z całej Europy. Każdy jest zdania, że na wszystkie zawody w sezonie, to właśnie na tym obiekcie panuje najlepsza atmosfera. Przekonajcie się na własnej skórze i sprawdźcie, gdzie oraz po ile kupić bilety na skoki narciarskie w stolicy polskich gór? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Skoki narciarskie ZAKOPANE 2020bilety to gorący towar dla wszystkich kibiców. Zobaczyć najlepszych skoczków świata, w rywalizacji indywidualnej i drużynowej - niezapomniane wspomnienia. Spełnieniem marzeń jest mieć bilety na skoki Zakopane 2019. Ktoś, kto je posiada może mówić o olbrzymim szczęściu, bo zawsze rozchodzą się one w błyskawicznym tempie. Jak jest w przypadku wejściówek na 48. i 49. zawody rozgrywane w ramach Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi?

Skoki narciarskie Zakopane 2020 - bilety

Bilety na skoki narciarskie Zakopane 2020 pozwolą wam przeżywać jedne z największych emocji, jeśli chodzi o świat sportu. Marzeniem każdego kibica jest zobaczenie walki najlepszych skoczków i poczucie znakomitej atmosfery panującej na najlepszej skoczni narciarskiej świata. Na razie nie wiadomo, kiedy i w jakich cenach trafią do sprzedaży. Możliwe, że ceny będą wyglądać tak samo, jak miało to miejsce w przypadku Letniego GP:

  • Skoki narciarskie Zakopane 2020 - kwalifikacje: 30 PLN

Skoki narciarskie Zakopane 2020 - konkurs indywidualny i drużynowy:

  • Sektor A - 70 PLN
  • Sektor B - 70 PLN
  • Sektor C - 60 PLN
  • Sektor D - 60 PLN
  • Premium - 350 PLN

Puchar Świata w Zakopanem 2020 odbędzie się od 25-26 stycznia. Pierwszego dnia odbędzie się trening i kwalifikacje, drugiego dnia konkurs drużynowy, a trzeciego dnia konkurs indywidualny.

 

Skoki narciarskie w Zakopanem na obiekcie im. Stanisława Marusarza najczęściej wygrywał Gregor Schlierenzauer (5 zwycięstw. Drugi w rankingu zwycięzców jest Adam Małysz (4 zwycięstwa), a podium zamyka Kamil Stoch (3 zwycięstwa). Ostatnim indywidualnym zwycięzcą był Stefan Kraft. 

Najnowsze