Mistrzostwa Świata U-20: DRABINKA. MECZE w ćwierćfinale, półfinale i finale

Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER / EAST NEWS Mistrzostwa Świata U-20: DRABINKA. MECZE w ćwierćfinale, półfinale i finale

Mistrzostwa Świata U20 2019: DRABINKA. MECZE w ćwierćfinale, półfinale i finale

2019-06-12 9:17

Mistrzostwa Świata U20 2019 wkraczają w decydujący etap. Na placu boju o tytuł pozostały już tylko najlepsze młodzieżowe reprezentacje świata. Emocje dopiero się rozpoczynają! Jak wygląda drabinka MŚ U-20 2019? Kto z kim gra w fazie pucharowej mundialu w Polsce? Przekonajcie się i sprawdźcie aktualne wyniki na ESKA.pl

Mistrzostwa Świata U20 2019: drabinka turnieju przyda się każdemu kibicowi, który z ogromną uwagą śledzi poczynania najlepszych młodzieżowych reprezentacji. Jak wygląda plan gry na MŚ U20? Drabinka za sprawą której dowiadujemy się, z kim grała Polska do sprawdzenia poniżej tego artykułu. Reprezentacja Polski w fazie grupowej mierzyła się z Kolumbią, Tahiti oraz Senegalem. Wyszliśmy z grupy z trzeciego miejsca i w 1/8 mierzyliśmy się z Włochami. Przegraliśmy 0:1 i odpadliśmy z turnieju odbywającym w naszym kraju.

Zobacz: Mistrzostwa Świata U20 2019 - WYNIKI, GRUPY, TABELE, MECZE POLSKI, TERMINARZ

Mistrzostwa Świata U20 2019: DRABINKA

Drabinka Mistrzostw Świata U-20 2019 aktualizowana jest w tym miejscu. Przekonajcie się, kto gra w 1/8, ćwierćfinale, półfinale, meczu o 3. miejsce i finale. W fazie pucharowej mistrzostw świata U-20 walczy łącznie 16 zespołów, które awansowały z fazy grupowej. Warto zaznaczyć, że w drabince znajdą się cztery z sześciu zespołów, które w grupie zajęły 3. miejsce. W każdej rundzie fazy pucharowej odpada połowa drużyn.

Spotkanie w fazie pucharowej, które zakończy się w regulaminowym czasie remisem, zostanie rozstrzygnięty poprzez 30-minutową dogrywkę, jeżeli wynik nadal pozostanie nie rozstrzygnięty, rozstrzyga seria rzutów karnych.

Mistrzostwa Świata U20 2019 - DRABINKA

• Mistrzostwa świata U-20 - 1/8 finału

2 czerwca: Kolumbia U-20 - Nowa Zelandia - Łódź - WYNIK: 1:1 (Kolumbia wygrywa w rzutach karnych 5:4)

8 czerwca: USA U-20 - Ekwador U-20 - Gdynia WYNIK: 1:2
8 czerwca: Korea Południowa U-20 - Senegal U-20 - Bielsko-Biała WYNIK: 3:3 (Korea Południowa wygrywa w rzutach karnych 3:2)