Izrael - Polska 16.11.2019: SKRÓT WIDEO, BRAMKI, WYNIK

Autor: Kamil Piklikiewicz/East News Izrael - Polska 16.11.2019: SKRÓT WIDEO, BRAMKI, WYNIK

2019-11-16 22:44

Izrael - Polska 16 listopada to przedostatni mecz narodowej kadry w 2019 roku. Piłkarze Jerzego Brzęczka już przed tym starciem wiedzieli, że mają awans na Mistrzostwa Europy, jednak nie zamierzali odpuszczać swoim boiskowym rywalom. Co się działo podczas pojedynku? Jak wyglądał mecz Izrael - Polska? Skrót wideo, bramki i wynik podrzucamy z myślą o osobach, które przegapiły to hitowe starcie.

Izrael - Polska 16.11.2019skrót wideo przyda się wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać dziewiątego meczu w eliminacjach. Co się działo na boisku? Jak wyglądał mecz Izrael Polska? Wynik, podobnie jak najciekawsze sytuacje, podrzucimy w tym miejscu na ESKA.pl. Dużym zaskoczeniem dla niektórych była decyzja posadzenia Roberta Lewandowskiego na ławce rezerwowej. Ostatni raz RL9 nie zagrał od pierwszych minut 38 meczów temu, czyli 10 września 2013 roku. Są podejrzenia, że chodzi o pachwinę kapitana reprezentacji Polski, która wymaga operacji. Sam Lewandowski przyznaje natomiast, że nie ma problemu z tą kontuzją i w żaden sposób jej nie odczuwa. Bardziej prawdopodobne jest to, że nie wybiegł na murawę od pierwszych minut na prośbę trenera Bayernu Monachium. Wiadomo, jak ważnym piłkarzem jest Lewy dla Bawarczyków. Tym bardziej, że Polska ma już zapewniony awans na Mistrzostwa Europy 2020. Ostatecznie najskuteczniejszy piłkarz Polski wszedł w 62 minucie spotkania, przy wyniku 0:2.

Zobacz: MECZE POLSKI 2020/2021 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Izrael - Polska 16.11.2019: WYNIK

Wynik meczu Izrael - Polska 16 listopada 2019

IZRAEL 1-2 POLSKA (88' Munas Dabbur --- 3' Grzegorz Krychowiak; 53' Krzysztof Piątek)

Izrael - Polska 16.11.2019: SKRÓT WIDEO

Jak wyglądał mecz Izrael - Polska? Skrót wideo podrzucimy w tym miejscu chwilę po zakończeniu pojedynku. Dowiecie się, jak wyglądały bramki i najciekawsze sytuacje.

Grzegorz Krychowiak - bramka na 0:1 w 3. minucie spotkania: