Żory: Park Rozrywki otwiera dla gości swoją strefę leśną oraz aleję spacerową

2020-05-21 13:23 Jolanta Skwaradowska
Żory: Park Rozrywki otwiera dla gości swoją strefę leśną oraz aleję spacerową
Autor: Park Rozrywki Żory Park Rozrywki w Żorach zostanie odmrażana

Twinpigs zaprasza na Leśną Przygodę w Żorach. Park Rozrywki otwiera dla gości swoją strefę leśną oraz aleję spacerową. Będzie można odwiedzić zwierzaki, wybrać się na spacer po molo zawieszonym między drzewami i odpocząć przy wodospadzie.

Zwierzaki i leśne molo - rusza Leśna Przygoda w Żorach. W najbliższy weekend Park Rozrywki Twinpigs otwiera dla gości swoją strefę leśną oraz aleję spacerową. W każdą sobotę i niedzielę będzie można odwiedzić sympatyczne zwierzaki, wybrać się na spacer po molo zawieszonym między drzewami i odpocząć przy błękitnym wodospadzie.

- W obecnej sytuacji nie możemy otworzyć wszystkich stref Parku Rozrywki Twinpigs z ponad 50 atrakcjami. Czekamy na początek sezonu, a tymczasem udostępniamy naszym gościom Park Leśny oraz alejki spacerowe słynnego Miasteczka Westernowego - wyjaśnia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto, zarządzającej Twinpigs.

Leśna Przygoda to okazja do poznania wszystkich mieszkańców Twinpigs. Park jest domem dla ponad 60 zwierząt z różnych gatunków. Są wśród nich kuce, daniele, barany, owce, kozy, świnie oraz osioł, a także ptaki – perliczki, gęsi i kaczki. Przy zagrodach znajdują się tablice edukacyjne, z których można dowiedzieć się m.in. jakie zwyczaje mają zwierzęta i co lubą jeść.

Na terenie parku wdrożono specjalne procedury związane z bezpieczeństwem. Nowe zasady dotyczą m.in. dezynfekcji powierzchni i dodatkowych limitów osób Wyznaczone zostały także dwie ścieżki dojścia do lasu, aby zapewnić swobodną komunikację.

Strefa leśna otwarta będzie w soboty i niedzielę, w godzinach od 12:00 do 18:00. Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl i na Facebooku: www.facebook.com/twinpigs.