Żołnierze Jednostki Wojskowej Agat wozem bojowym odwiedzili małych pacjentów gliwickiego szpitala [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-06-01 17:51 Jolanta Skwaradowska

Takiej niespodzianki z okazji Dnia Dziecka mali pacjenci pediatrii i chirurgii dziecięcej Szpitala Miejskiego nr.4 w Gliwicach na pewno się nie spodziewali! Po szpital podjechał unikalny wóz bojowy Jednostki Wojskowej Agat w Gliwicach a w nim dwóch uzbrojonych żołnierzy!

Żołnierze z Jednostki Wojskowej Agat w Gliwicach odwiedzili dziś małych pacjentów! Ich wóz bojowy przeznaczony do misji specjalnych w Afganistanie czy Iraku, dziś swoją misję zrealizował pod oknami pediatrii i chirurgii dziecięcej. Nie zabrakło prezentów, pozdrowień i uśmiechów.

Jak podkreślił kapitan Mariusz Łapeta, rzecznik prasowy Jednostki Wojskowej AGAT, takie wydarzenie to niezwykła okazja by sprawić chorym maluchom odrobinę radości w tym bardzo trudnym czasie zagrożenia epidemiologicznego. Dr Agata Gajewska, ordynator pediatrii w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach dodała, że wyjątkowy prezent od żołnierzy to sposób na to, aby szpitalna rzeczywistość stała się nieco bardziej przyjazna i kolorowa.

ZOBACZ także: Dzień Dziecka pod oknami Centrum Pediatrii w Sosnowcu. Były bańki mydlane i pokazy sztuczek [ZDJĘCIA]

Rysunki, specjalnie wykonane z tej okazji przez dzieci, trafiły do jednostki wojskowej i będę na pewno niezwykłą pamiątką.

Żołnierze z Gliwic zrobili prezent małym pacjentom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.