Znamy zwycięzców plebiscytu Miejscówka 2019 roku Radia Eska Śląsk. To właśnie te miejsca wskazaliście jako najlepsze w regionie

2020-02-18 14:45
Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne [GŁOSOWANIE]
Autor: redakcja

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Nasi Czytelnicy i słuchacze wybierali najlepsze miejscówki w województwie śląskim w pięciu kategoriach: najlepszy klub muzyczny, najlepsza restauracja, najlepsza kawiarnia, najlepsze miejsce rozrywki i najlepszy obiekt sportowy. Znamy już oficjalne wyniki. Sprawdźcie jakie miejscówki zwyciężyły w poszczególnych kategoriach.

Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wyniki plebiscytu

Znamy już zwycięzców w plebiscycie Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Przypominamy, że przez ostatnie dwa tygodnie mogliście głosować na najlepsze waszym zdaniem miejscówki w województwie śląskim. Plebiscyt podzieliśmy na pięć kategorii. Wybieraliśmy najlepsze miejscówki w kategoriach:

  • lokale gastronomiczne,
  • kluby muzyczne,
  • kawiarnie,
  • miejsca rozrywki,
  • obiekty sportowe.

Głosowanie zakończyło się 17 lutego tuż przed północą. Podliczyliśmy wszystkie głosy i znamy już zwycięzców.

W kategorii lokale gastronomiczne najwięcej głosów otrzymał lokal Pasibus w Katowicach przy ulicy Dworcowej. Najwięcej głosów w kategorii kluby muzyczne uzyskał klub Pomarańcza Katowice. Wśród kawiarni najczęściej wskazywana była Słodkawa w Zabrzu. Kolejna kategoria to miejsca rozrywki. Tutaj bezkonkurencyjna była Skating Strefa z Jaworzna. Ostatnia kategoria to obiekty sportowe. W tym przypadku najwięcej osób zagłosowało na stadion Górnika Zabrze, czyli Arenę Zabrze.

Dziękujemy wszystkich za udział we wspólnej zabawie. Pamiętajcie, że to właśnie Wy, Czytelnicy wskazaliście najlepsze miejscówki w 2019 roku w województwie śląskim. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE