Znamy zwycięzców plebiscytu Miejscówka 2019 roku Radia Eska Śląsk. To właśnie te miejsca wskazaliście jako najlepsze w regionie

2020-02-18 14:45 NAU
Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne [GŁOSOWANIE]
Autor: redakcja

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Nasi Czytelnicy i słuchacze wybierali najlepsze miejscówki w województwie śląskim w pięciu kategoriach: najlepszy klub muzyczny, najlepsza restauracja, najlepsza kawiarnia, najlepsze miejsce rozrywki i najlepszy obiekt sportowy. Znamy już oficjalne wyniki. Sprawdźcie jakie miejscówki zwyciężyły w poszczególnych kategoriach.

Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Wyniki plebiscytu

Znamy już zwycięzców w plebiscycie Miejscówka Roku 2019 Radia Eska Śląsk. Przypominamy, że przez ostatnie dwa tygodnie mogliście głosować na najlepsze waszym zdaniem miejscówki w województwie śląskim. Plebiscyt podzieliśmy na pięć kategorii. Wybieraliśmy najlepsze miejscówki w kategoriach:

  • lokale gastronomiczne,
  • kluby muzyczne,
  • kawiarnie,
  • miejsca rozrywki,
  • obiekty sportowe.

Głosowanie zakończyło się 17 lutego tuż przed północą. Podliczyliśmy wszystkie głosy i znamy już zwycięzców.

W kategorii lokale gastronomiczne najwięcej głosów otrzymał lokal Pasibus w Katowicach przy ulicy Dworcowej. Najwięcej głosów w kategorii kluby muzyczne uzyskał klub Pomarańcza Katowice. Wśród kawiarni najczęściej wskazywana była Słodkawa w Zabrzu. Kolejna kategoria to miejsca rozrywki. Tutaj bezkonkurencyjna była Skating Strefa z Jaworzna. Ostatnia kategoria to obiekty sportowe. W tym przypadku najwięcej osób zagłosowało na stadion Górnika Zabrze, czyli Arenę Zabrze.

Dziękujemy wszystkich za udział we wspólnej zabawie. Pamiętajcie, że to właśnie Wy, Czytelnicy wskazaliście najlepsze miejscówki w 2019 roku w województwie śląskim. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE