Znamy pełen line-up CARBON Silesia Festivalu 2024. Wiemy, kto wystąpi na scenie!

i

Autor: Materiał organizatora

Kultura

Znamy pełen line-up CARBON Silesia Festivalu 2024. Wiemy, kto wystąpi na scenie!

2024-05-18 10:55

CARBON Silesia Festival odbędzie się w połowie czerwca w Zabrzu. Organizatorzy wydarzenia ogłosili już pełen line-up. Sprawdźcie wykonawców, którzy wystąpią na scenie.

CARBON Silesia Festival 2024 - wykonawcy

CARBON Silesia Festival odbędzie się już 14 i 15 czerwca w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Ogłoszono właśnie kolejnych wykonawców, którzy dołączyli do line-up’u wydarzenia. Na scenie zobaczymy zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.

Zobaczcie pełen line-up 4. edycji CARBON Silesia Festival w poniższej galerii.

Ogłoszono kolejnych artystów

Organizatorzy CARBON Silesia Festivalu długo trzymali nas w niepewności, jednak nadszedł czas na trzecie i jednocześnie ostatnie ogłoszenie festiwalowych artystów. Do line-up’u 4. edycji festiwalu dołącza Radio Slave, czyli niezwykle utytułowana postać na globalnej scenie muzyki klubowej. Od lat regularnie nagrywa, wydaje i występuje przed publicznością w najlepszych klubach na całym świecie. Ostatni rok był dla niego wyjątkowo owocny, bo wydał aż dwa doskonałe utwory: fortepianowy "Strobe Queen" i nawiązujący do disco "Wild Life".

Kolejnym ogłoszonym artystą jest Musumeci - sycylijski DJ i producent, który działa od końca lat 80. Weteran sceny klubowej potrafi połączyć brzmienia dark disco, balearic, Detroit techno i deep house. W 2024 roku wydał już kilka singli, a m.in. "Turn Off", "In Da House" i remix utworu "All Night Long".

Podczas festiwalu nie zabraknie też polskich wykonawców. Do line-up’u dołączają:

  • Mniam Collective,
  • nuarrrrr,
  • bracia Sarapata,
  • Virtual Geisha,
  • Last Robots,
  • ROS Addiction.

Bilety na CARBON Silesia Festival 2024 będą dostępne do kupienia jedynie do 14 czerwca. W sprzedaży została ostatnia pula 2-dniowych karnetów.