Zmiana organizacji ruchu przy ul. Grundmanna w Katowicach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

i

Autor: UM Katowice

Na drogach

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Grundmanna w Katowicach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

W czwartek, 21 września, wykonawca połączenia ul. Grundmanna i ul. Mickiewicza w Katowicach wdrożył kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu.

Katowice: kolejna zmiana organizacji ruchu przy ul. Grundmanna

Od 21 września jezdnia wschodnia ul. Grundmanna w Katowicach - na odcinku od skrzyżowania z Opolską w kierunku ul. Chorzowskiej - będzie zamknięta. Taką informację przekazał katowicki magistrat. Kierowcy muszą się liczyć więc z kolejnymi utrudnieniami. 

Długość tego odcinka wynosi ok. 220 metrów. Ruch w tym miejscu, w kierunku Drogowej Trasy Średnicowej, jest obecnie prowadzony skrajnym pasem lewej jezdni.

- W związku z tym nie będzie też możliwości wjechania w ul. Grundmanna od ul. Opolskiej. Jadący z tego kierunku będą musieli korzystać z objazdu i kierować się na ul. Grundmanna przez ulicę Gliwicką - czytamy w komunikacie opublikowanym przez UM w Katowicach. 

Przypomnijmy, że budowa przedłużenia ul. Mickiewicza do ul. Grundmanna wyniesie ok. 36 mln zł. Jest to jedna z sześciu inwestycji drogowych, jakie realizuje miasto w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE