Zmarł młody strażak z OSP w Bytomiu-Górnikach. Dawid miał 23 lata

i

Autor: OSP Bytom-Górniki/Facebook

Zginął młody strażak z OSP w Bytomiu-Górnikach. Do wypadku doszło na terenie koksowni

Zmarł młody strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu-Górnikach. Smutną informację, w mediach społecznościowych, przekazała OSP. Lokalny portal "Gwarek" informuje, że do tragicznego wypadku doszło na terenie koksowni w Bytomiu.

Bytom: w wieku 23 lat zmarł strażak

Ochotnicza Straż Pożarna w Bytomiu-Górnikach poinformowała w niedzielę, 5 lutego, o śmierci młodego strażaka z jednostki - 23-letniego Dawida. 

- Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów Człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu - wspominają, w mediach społecznościowych, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach. 

Data pogrzebu strażaka zostanie podana w najbliższym czasie. 

Strażak zginął na terenie koksowni

Portal gwarek.com.pl informuje, że młody strażak zginął w wypadku do którego doszło w Koksowni Bytom. - Mężczyzna w wieku 23 lat został wciągnięty przez bęben zwrotny na przenośniku taśmowym do podawania mieszanki węglowej - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE