Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich już w weekend - ostatni raz w sezonie

i

Autor: UM Piekary Śląskie

Impreza

Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich już w weekend - ostatni raz w sezonie

2023-09-28 22:21

Kuchnia włoska, meksykańska, a może polskie specjały? Na Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich w weekend od 29 września do 1 października ostatni raz w tym sezonie staną Food Trucki.

Food Trucki na Kopcu Wyzwolenia ostatni raz w sezonie

Jesteście fanami Food Trucków? Na Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich jedzenie zawsze smakuje wyśmienicie! Po raz ostatni w tym sezonie kuchni z różnych zakątków świata będzie można spróbować w weekend od 29 września do 1 października 2023 r. 

Burrito meksykańskie, włoska pasta, a może langosz węgierski? Wybór tradycyjnie będzie ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szykowane są też pyszne desery, kawa i napoje. Organizatorzy zapewnią też specjalne strefy dla dzieci i młodzieży oraz oczywiście cudowną atmosferę. 

Kiedy wozy z jedzeniem będą otwarte?

  • 29 września (piątek) godz. 16.00 – 21.00
  • 30 września (sobota) godz. 12.00 – 21.00
  • 1 października (niedziela) godz. 11.00 – 20.00

Zlot połączony będzie z paradą klasycznych mercedesów. 

W dniach od 29.09. od godz. 16 do 2.10. do godz. 6 w rejonie Kopca Wyzwolenia nastąpi zmiana organizacji ruchu. Przejazd będzie dopuszczalny tylko w jednym kierunku od ul. Wyzwolenia do ul. Jana Pawła II, zatem ul. Do Kopca Wyzwolenia będzie jednokierunkowa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE