Ukradł pamiątkowe zdjęcie Zawiercia. Rozpoznajesz go?

i

Autor: KPP Zawiercie

Zawiercie

Złodziej połasił się na pamiątkowe zdjęcie Zawiercia. Miłośnika sztuki szuka policja

Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna ukradł pamiątkowe zdjęcie Zawiercia ani co planuje z nim zrobić. Sprzedać je? Udekorować sobie mieszkanie? Pytania się mnożą, ale jedno jest pewne - długo nie pozostanie anonimowy. Policja właśnie udostępniła jego wizerunek szerokiej publiczności.

Policja w Zawierciu poszukuje złodzieja... pamiątkowego zdjęcia miasta. Do kradzieży doszło w przejściu podziemnym pomiędzy ulicami 3-go Maja a Towarową. Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości przechodził przez przejście w towarzystwie kilku innych osób. W pewnym momencie podszedł do zdjęcia, ściągnął je ze ściany i jak gdyby nigdy nic poszedł w swoją stronę.

"Miłośnik sztuki" z Zawiercia nie wziął jednak pod uwagę jednego, drobnego szczegółu - w przejściu był zainstalowany monitoring. Kamery nagrały całe zajście, a zawierciańska policja zdecydowała się upublicznić wizerunek złodziejaszka w nadziei, że ktoś go rozpozna. Wartość skradzionego łupu to 400 zł.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w identyfikacji złodzieja, proszony jest o kontakt z policją. Można to zrobić osobiście w komisariacie lub pod numerem telefonu 47 85 353 52 lub 47 85 352 55. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE