Teatr Rozrywki w Chorzowie

i

Autor: Agnieszka Kucjas-Karkoszka

Zaprojektuj plaka do musicalu "Koty"! Do wygrania 5 tys. złotych

2021-12-13 22:04

Teatr Rozrywki w Chorzowie ogłosił konkurs na plakat do kultowego musicalu "Koty". Premiera spektaklu już pod koniec kwietnia przyszłego roku, a swoje propozycje plakatu możecie przesyłać na adres Rozrywki do 5 stycznia.

Chorzowska Rozrywka bierze na warsztat "Koty". Kultowy musical przez lata był grany na West Endzie, Broadwayu i scenach wielu innych teatrów muzycznych.

Okazja do wspólnego zaśpiewania z aktorami znanego na całym świecie "Memory" będzie pod koniec kwietnia przyszłego roku.

Premiera musicalu "Koty" w wykonaniu Teatru Rozrywki zaplanowana została na 27 kwietnia 2022 roku. Chorzowska Rozrywka to drugi polski teatr, który wziął na warsztat kultowy musical. Wcześniej "Koty" można było zobaczyć w wykonaniu warszawskiej Romy.

Autor najlepszej grafiki zgarnie 5 tys. złotych.

Teatr Rozrywki w Chorzowie postanowił dać szansę swoim widzom i sympatykom. To właśnie wśród nich szuka autora plakatu, który będzie promować premierę musicalu "Koty".

- To konkurs ogólnopolski, skierowany nie tylko do grafików zawodowych, ale również do młodych ludzi, którzy z grafiką mają trochę doczynienia. Bardzo chcemy zobaczyć, co koty dziś im mówią. Bardzo jesteśmy ciekawi tych prac. No i mamy nadzieję, że znajdziemy taką prawdziwą perełkę kocią - mówi Aleksandra Gajewski, dyrektor Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Zgłoszenia można przesyłać na adres konkurs@teatr-rozrywki.pl do 5 stycznia 2022 roku. Nagroda dla zwycięzcy to 5 tys. złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE