Nowy ekran na terenie Zagłebiowskiej Mediateki

i

Autor: Zagłębiowska Mediateka Nowy ekran na terenie Zagłebiowskiej Mediateki

Zagłębiowska Mediateka ma już ekran do kina plenerowego. Na wiosnę ruszy Kino w Ogrodzie

2020-11-19 14:37

W ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki pojawił się wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim.

Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń.

- Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się spotkać w sezonie wiosenno-letnim, rozsiąść na wygodnych leżakach i razem obejrzeć wspaniałe filmy w naszym nowym Kinie w Ogrodzie. Mało tego! Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki - mówi Kinga Baranowska-Jaworek z Mediateki.

Teraz czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece.

Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.

Kosta Projekt - gra komputerowa osadzona w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE