Zaginiona Anna Michalska

i

Autor: KMP Częstochowa

Poszukiwania zaginionej

Zaginęła 38-letnia Anna z Częstochowy. Nie dała znaku życia od kilku dni

Częstochowscy policjanci prowadzą poszukiwania 38-letniej Anny Michalskiej. Kobieta była ostatni raz widziana we wtorek nad ranem przy ul. Mirowskiej. Do teraz nie dała znaku życia i nie wiadomo, gdzie przebywa.

Częstochowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Michalskiej. 38-latka byłą ostatni raz widziana we wtorek 28 marca około godz. 2 przy ul. Mirowskiej. Od tego czasu kobieta nie dała znaku życia i nie wiadomo, gdzie przebywa. Policja zwraca uwagę, że zaginiona jest uzależniona od alkoholu.

Rysopis zaginionej Anny Michalskiej:

  • wzrost ok. 162 cm
  • szczupła budowa ciała

W dniu zaginięcia 38-letnia Anna była ubrana w niebieskie dżinsy, granatową kurtkę z kapturem, szarą czapkę i zimowe botki. Kobieta miała też ze sobą damską, czarną torebkę.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu lub w ostatnim czasie widziały zaginioną, proszone są o kontakt z Policją pod numerem 112 lub 47 858 1211.

Zaginiona Anna Michalska

i

Autor: KMP Częstochowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE