Zaginęła 15-letnia Tatiana Arletta Szramowska. Raciborska policja prosi o pomoc

i

Autor: mat. prasowe Zaginęła 15-letnia Tatiana Arletta Szramowska. Raciborska policja prosi o pomoc

Zaginęła 15-letnia Tatiana Arletta Szramowska. Raciborska policja prosi o pomoc

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu wszczął poszukiwania opiekuńcze za 15-letnią Tatianą Szramowską. To nie pierwszy raz, kiedy policja i rodzina poszukują 15-latki.

Zaginęła 15-letnia Tatiana Szramowska. Drugi raz w tym roku

Policja w Raciborzu prowadzi poszukiwania 15-letniej Tatiany Szramowskiej. Nastolatka 7 lutego wyszła z domu i do chwili obecnej nie jest znane jej miejsce pobytu. To nie pierwsza ucieczka nastolatki, bowiem w styczniu również była poszukiwana przez raciborską policję. Odnalazła się po kilku dniach. 

Oto rysopis zaginionej:

  • wzrost 175 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy jasne do ramion,
  • pieprzyk na prawym policzku.

W momencie oddalenia się z miejsca zamieszkania ubrana była w czerwono-czarną kurtkę, kremową bluzę, czarne jeansowe spodnie, granatowe buty. 

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej osoby proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr telefonu: 47 855 63 69, 47 855 62 55 lub pod nr. alarmowy: 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE