Ekwipunek 47-latka z Zabrza: środki odurzające i sprzęt dilerski do odmierzania porcji

i

Autor: KMP Zabrze

Zabrze. To koniec przygody 47-latka z handlem narkotykami. Namierzyła go policja

47-latek miał w domu pół kilograma środków odurzających, woreczki strunowe i przeróżne wagi do odmierzania porcji. Ale to już koniec jego przygody z dilerką: najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat.

Kryminalni z Zabrza podejrzewali, że pewien 47-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków w domu. Postanowili więc go odwiedzić. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli pół kilograma środków odurzających, w tym amfetaminę, metamfetaminę i marihuanę. Ponadto mundurowi zabezpieczyli sprzęt dilerski, w tym kilka wag do odmierzania porcji narkotyków.

47-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty dotyczące handlu i posiadania znacznych ilości środków odurzających. Może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia. Prokurator wniósł o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, co czego przychylił się sąd. W efekcie 47-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE