Zabrze: Policjanci zatrzymali 23-latka z torbą narkotyków. Tłumaczył, że idzie je zanieść na komisariat

2023-01-18 12:24
Narkotyki
Autor: KMP Zabrze

Policjanci z Zabrza zatrzymali na ul. Niedziałkowskiego 23-latka, który miał przy sobie reklamówkę pełną narkotyków. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

W niedzielę, 15 stycznia 2023 r., przed godziną 15.00 zabrzańscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który miał przy sobie znaczne ilości narkotyków. 23-latek wpadł na ul. Niedziałkowskiego.

W plastikowej torbie, którą niósł, policjanci znaleźli 56 gramów marihuany i 66 gramów amfetaminy. Mężczyzna tłumaczył, że właśnie znalazł tę reklamówkę na ulicy i szedł zanieść ją na komisariat.

23-latek ma na koncie inne przestępstwo

Policjanci zatrzymali i aresztowali 23-latka. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut. W trakcie czynności wyszło na jaw, że 23-latek w grudniu ubiegłego roku był zatrzymany i wyszedł na przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. Za posiadanie narkotyków w znacznej ilości grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE