Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie poglądowe

Dramat w Zabrzu

Zabrze: Młoda kobieta wypadła z okna na 4. piętrze. W mieszkaniu część osób była pijana

W niedzielę 4 czerwca 2023 r. z jednego z mieszkań na czwartym piętrze w Zabrzu wypadła młoda kobieta. Policjanci ustalają okoliczności wypadnięcia. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. W mieszkaniu w tym czasie było kilka innych osób. Będą przesłuchiwane.

W niedzielę rano 4 czerwca w Zabrzu młoda kobieta wypadła z okna na czwartym piętrze jednego z bloków. W mieszkaniu przebywały też inne osoby, część z nich była nietrzeźwa. Obecnie policjanci prowadzą działania mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Na razie nie przesądzamy, jaki był przebieg tego zdarzenia. Wyjaśnianiem okoliczności zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza - powiedział PAP mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji.

Stanęła na parapecie i wypadła z okna na 4. piętrze

Po informacji o wypadnięciu kobiety z okna na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stan zdrowia poszkodowanej był określany jako poważny. Została zabrana do szpitala.

Wiemy, że w tym mieszkaniu były też inne osoby, był tam spożywany alkohol. Na razie nie jest jasne, jak to się stało, że kobieta znalazła się na parapecie i nagle wypadła - dodał policjant.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE