Zabrze: Chory na COVID 22-latek kradł alkohol w sklepie. Grożą mu poważne konsekwencje

2021-04-01 7:57
Zabrze: Chory na COVID 22-latek kradł alkohol w sklepie. Grożą mu poważne konsekwencje
Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Objęty izolacją ze względu na zarażenie koronawirusem 22-letni mężczyzna z Zabrza kradł alkohol w jednym z zabrzańskich sklepów. Najpierw zatrzymała go ochrona, a potem interweniowali policjanci. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za kradzież, ale też za sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób narażając ich na chorobę zakaźną .

Zabrze: Chory na COVID-19 kradł w sklepie alkohol

22-letni mieszkaniec Zabrza nie potrafił usiedzieć w domu podczas izolacji domowej, którą został objęty w związku z zakażeniem koronawirusem. Mężczyzna nie tylko złamał zasady izolacji, ale też próbował dokonać kradzieży drogiego alkoholu.

- We wtorek krótko przed 14.00 dyżurny Komisariatu II Policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży w sklepie przy ul.Karola Hermisza 16. Z treści zgłoszenia wynikało, że dwie osoby, mężczyzna i kobieta zostali ujęci przez ochronę w trakcie próby kradzieży alkoholu o wartości 650 zł. Na miejsce skierowano wywiadowców z zabrzański komendy. Jak się okazało, sprawcami kradzieże byli 25-letnia mieszkanka Zabrza, oraz jej 22-letni kolega - informuje zabrzańska policja.

Podczas policyjnych czynności wyszło na jaw, że 22-latek od 26 marca powinien przebywać na izolacji domowej z uwagi na stwierdzenie u niego choroby Covid-19. Młody zabrzanin odpowie teraz za sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób narażając ich na chorobę zakaźną oraz za kradzież.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE