Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta” trwa w najlepsze!

i

Autor: mat.prasowe mok.art.pl

Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta” trwa w najlepsze!

2021-12-16 13:47

Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy to coś więcej niż tylko pierniki, gorąca czekolada i grzane wino. To wydarzenie, które przyciąga wszystkich, bez względu na wiek, a wszystko to za sprawą bogatego programu artystycznego. Jesteście ciekawi co czeka na przybyłych już 21 grudnia?

Jeśli chcecie zobaczyć Paradę św. Mikołaja to koniecznie wpadnijcie na Plac Wolności 21 grudnia w godzinach 14:00-18:00. W programie imprezy przewidziano także kolędy i jasełka w wykonaniu najmłodszych, świąteczną zabawę dla całej rodziny oraz wyjątkowy koncert kapeli góralskiej “Hajduk” ze Szczyrku.

Rusz w miasto na Jarmark!

Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy “Idą Święta” potrwa do 23 grudnia. A każdy kto zdecyduje się odwiedzić to miejsce może skorzystać z prawdziwej regionalnej kuchni, kupić  bożonarodzeniowe smakołyki czy świąteczne wypieki. Jeśli nie macie jeszcze kupionych prezentów dla najbliższych to zapewniamy Was, że na Jarmarku Bożonarodzeniowy coś na pewno kupicie, bo wyrobów rękodzieła artystycznego tutaj nie brakuje.

Pełną rozpiskę tego święta znajdziecie >>tutaj<<.

Organizatorami Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego „Idą Święta” są: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Urząd Miejski w Zabrzu, Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Jarmark Świąteczny w Homepark Janki – święta czas zacząć!

i

Autor: mat.prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE