Wzruszające rysunki na ogrodzeniu szpitala w Chorzowie. Przedszkolaki dziękują lekarzom! [ZDJĘCIA]

2020-05-06 13:27 NAU

Tak się pokazuje wsparcie dla służby zdrowia! Grupa dzieci z przedszkola nr 29 w Chorzowie przygotowała piękne rysunki w ramach podziękowań dla lekarzy, którzy codziennie z narażeniem życia walczą z pandemią koronawirusa. Rysunki możemy obserwować na ogrodzeniu Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie. Zobaczcie zdjęcia.

Wzruszające podziękowania dla lekarzy. Przedszkolaki narysowali piękne obrazki

Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni to dzisiaj współcześni bohaterowie, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z pandemią koronawirusa. Wiemy o tym my, więdzą również dzieci z przedszkola nr 29 w Chorzowie, którzy specjalnie w podzięce dla lekarzy narysowali piękne obrazki, które zawisły na ogrodzeniu Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Zjednoczenia 10 w Chorzowie. Zobaczcie zdjęcia!

Serduszka, uśmiechnięte buźki, rączki i duży napis "Dziękujemy". Właśnie tak wygląda ogrodzenie spzitala w Chorzowie, który jest jednym z 12 jednoimiennych szpitali zakaźnych w województwie śląskim. I to tutaj leczeni są pacjenci chorzy na COVID-19. Z naszych informacji wynika, że lekarze placówki dostrzegli pracę zdolnych przedszkolaków. Na pewno doda to im sił w trudnej walce z pandemią. Takie miłe gesty są niezwykle ważne w tym trudnym czasie.

Czytaj więcej:

COŚ DOBREGO #18