Wyprzedzał na trzeciego

i

Autor: KMP Gliwice

Wyprzedzał na trzeciego i prawie doprowadził do wypadku. Nie rozumie czemu zatrzymała go policja [WIDEO]

2020-01-17 9:16

Policyjna grupa Speed z województwa śląskiego zatrzymała kolejnego niesfornego kierowcę. Tym razem to 61-letni mieszkaniec Gliwic, który prawo jazdy posiadał od ponad 40 lat. A stracił je w ciągu zaledwie kilku sekund. Zobaczcie nagranie z radiowozu i zobaczcie dlaczego.

Wyprzedzał na trzeciego. Nie wie czemu został zatrzymany

Szalona jazda kierowcy z Gliwic. Wyprzedzał na trzeciego i omal nie doprowadził do groźnego wypadku. Miał pecha, że tuż za nim jechali policjanci z grupy SPEED, którzy natychmiast ruszyli w pościg za kierowcą Volvo. Zobaczcie jak całe zdarzenie wyglądało na filmie.

Po zatrzymaniu volvo kierujący nim 61-latek powiedział policjantom, że posiada prawo jazdy już ponad 42 lata i nie rozumie, dlaczego jest kontrolowany, skoro nic się nie stało...

Po wyjaśnieniu przewinienia policjanci zatrzymali mężczyźnie jego uprawnienia do kierowania. Dokument, wraz z nagraniem z kamery umieszczonej w radiowozie, trafi do sądu. Za tego typu wykroczenie kodeks przewiduje grzywnę w wysokości do 5 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE