Motocykl

i

Autor: wm.policja.gov.pl Zdj. ilustracyjne.

Bielsko-Biała

Wypadek z udziałem motocyklisty. Trwa dramatyczna walka o jego życie

Przez kilkadziesiąt minut ratownicy medyczni prowadzili reanimację mężczyzny. Niestety, 32-latek zmarł na miejscu.

Śmiertelny wypadek na rondzie w Bielsku-Białej

Tragiczny wypadek w Bielsku-Białej. W środę 31 maja na krótko przed godz. 17 na Rondzie Solidarności doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Początkowo policja podała informację, że za kierownicą osobowej toyoty siedziała kobieta. Jednak po kilku godzinach od wypadku ustalono, że samochód prowadził mężczyzna. Jadąc od strony centrum handlowego, wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle. Jednak ze względu na duży ruch nie zdążył przez nie przejechać, zanim zapaliło się czerwone. W tym momencie na rondo wjechał motocyklista, jadący od strony Katowic i doszło do zderzenia.

W wyniku wypadku ucierpiał kierowca jednośladu. Na miejscu przez kilkadziesiąt minut trwała walka o jego życie. Ratownicy medyczni prowadzili reanimację mężczyzny, niestety nie udało się go uratować. 32-letni mieszkaniec powiatu bielskiego zmarł. 

Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia drogowe mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Źródło: Wypadek z udziałem motocyklisty. Trwa dramatyczna walka o jego życie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE