Wypadek w Katowicach. Pięć samochodów zderzyło się na Chorzowskiej. Są spore utrudnienia

2020-03-06 8:49
Wypadek w Katowicach na skrzyżowaniu Chorzowskiej i Grundmanna
Autor: INformacje Drogowe Śląsk i Okolice

Potężne utrudnienia w centrum Katowic po zderzeniu pięciu samochodów na skrzyżowaniu Chorzowskiej i Grundmanna. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Policja apeluje o rozwagę na drodze, bo dzisiaj mamy trudne warunki pogodowe.

Wypadek w Katowicach. Pięć samochodów zderzyło się na Chorzowskiej

Potężne utrudnienia o poranku, 6 marca w centrum Katowic. Na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna doszło do zderzenia aż pięciu samochodów. Jak poinformowała mł.asp. Agnieszka Żyłka, rzecznik katowickiej policji nie było to jedno zdarzenie drogowe. Doszło tam do aż dwóch wypadków, w których w sumie uczestniczyło pięć pojazdów. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych, ale w stronę Sosnowca na DK79 występują spore utrudnienia.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze, bo dzisiaj 6 marca na drogach w województwie śląskim mamy bardzo trudne warunki. Wszystko przez padający deszcz, jest po prostu bardzo ślisko.

IEM bez udziału publiczności
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE