Na drodze

Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach. Auto wjechało w młodą kobietę

Młoda kobieta została poważnie ranna w wypadku, do którego doszło w sobotę w Katowicach. Samochód wjechał w nią mimo, że znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Niestety wyłączona została sygnalizacja świetlna.

Wypadek na przejściu w Katowicach

Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę przed godz. 20 w Katowicach. Młodą kobietę, przechodzącą przez przejście dla pieszych na ul. Mikołowskiej, potrącił samochód, którego kierowca nie zdążył się zatrzymać.

Kobieta została poważnie ranna i została odwieziona do szpitala.

- Młoda dziewczyna została zabrana karetką - mówi świadek wypadku.

Dodaje, że w tym miejscu nie działa sygnalizacja świetlna. Mimo że przejście jest oświetlone, w tym miejscu bardzo często dochodzi do potrąceń.

Akcja ratownicza po wypadku w Katowicach

Zobacz zdjęcia

Na miejscu wypadku pracują zastępy z OSP Kostuchna , JRG I PSP Katowice , JRG II Katowice - Piotrowice, JRG III Katowice - Centrum oraz Policja i pogotowie ratunkowe. Trasa może być częściowo zablokowana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE