Wypadek

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach. Samochód osobowy dachował. Dwie osoby sa poszkodowane. Ogromne utrudnienia

2020-01-17 8:16

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj o poranku na Drogowej Trasie Średnicowej. Tuż przed wiaduktem nad torami kolejowymi w kierunku Rudy Śląskiej kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem. Jego Toyota przekoziołkowała i zatrzymała się na pasie zieleni. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na DTŚ występują utrudnienia.

Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj o poranku na Drogowej Trasie Średnicowej w Świętochłowicach. Na jezdni w stronę Gliwic, tuz przed wiaduktem kierowca osobowej Toyoty wpadł w poślizg. Jego pojazd dachował.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce samochód stał już na kołach, co oznacza, że zrobił co najmniej jeden pełny obrót - wyjaśnia kpt. Rafał Binięda ze świętochłowickiej straży pożarnej. - Samochodem podróżowały dwie osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd. Zostały jednak zabrane do szpitala na badania - dodaje kpt. Binięda.

Obecnie w miejscu wypadku czynności prowadzi jeszcze policja. Mogą występować utrudnienia na jezdni w stronę Gliwic. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, bo dzisiaj od rana na drogach panują trudne warunki. Jest bardzo ślisko, do tego kierowcom przeszkadza gęsta mgła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE