Wypadek w Lelowie na DK 46

i

Autor: OSP Nakło

NA DRODZE

Wypadek na DK46 w Lelowie. Dwie osoby ranne, droga zablokowana

Samochód ciężarowy na łuku drogi zjechał z pasa i zahaczył o volkswagena po przeciwnej stronie drogi. W wyniku wypadku dwie kobiety jadące osobówką zostały ranne. Droga była całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd dla pojazdów do 3,5 tony.

Do wypadku doszło w poniedziałek 27 marca około godz. 10:45 na DK46 w miejscowości Lelów (pow. częstochowski). Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką, która jechała przeciwległym pasem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki (jadący od strony Częstochowy w stronę Lelowa) na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. W rezultacie zjechał na przeciwległy pas i zahaczył o volkswagena golfa.

Wypadek w Lelowie na DK 46

Zobacz zdjęcia

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. To dwie kobiety, które jechały osobówką. Obie trafiły już pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Na miejscu wciąż pracują służby. Na czas prowadzenia czynności droga pozostaje zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy dla samochodów osobowych (do 3,5 tony), ale pojazdy ciężarowe muszą czekać w korku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE