Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach. Samochód uderzył w barierki. Są utrudnienia

2019-11-26 14:02
WYPADEK
Autor: ESKA INFO

Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach. Na jezdni w stronę Katowic kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Na szczęście nic mu się nie stało, ale dwa pasy na średnicówce są zablokowane i nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach

AKTUALIZACJA GODZ 14:15: Kierowca osobówki został zabrany na szpitala do badania. Jak przekazał rzecznik prasowy świętochłowickiej straży pożarnej, utrudnienia na DTŚ maja potrwać nie dłużej niż godzinę. Ruch w tym czasie powinien zostać udrożniony.

Według informacji przekazanych przez oficera prasowego świętochłowickiej Straży Pożarnej kpt. Rafała Biniędę kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki, a następnie w słup. Do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu na Świętochłowice.

Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej, jest też policja, która prowadzi oględziny miejsca zdarzenia. Na miejscu pojawiła się karetka, ale jak informuje kpt. Binięda kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Obecnie dwa pasy w kierunku Katowic są tymczasowo nieprzejezdne. Najlepiej objechać korek jadąc na centrum Świętochłowic. Utrudnienia jeszcze chwilę potrwają.

To kolejne dzisiaj groźne zdarzenie na drogach aglomeracji. Wcześniej rano na autostradzie A4 w Katowicach doszło do zderzenia osobówki z ciężarówki. Śmierć na miejscu poniósł pasażer samochodu osobowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE