Wypadek na autostradzie A4. Doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i osobówki. Są ranni. Na autostradzie są potężne korki

2021-06-07 19:05
Wypadek na autostradzie A4. Doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i osobówki. Są ranni. Na autostradzie są potężne korki
Autor: Piotr Gawłowski/Gdzie w Gliwicach suszą Do wypadku doszło na autostradzie A4 w Gliwicach na jezdni w kierunku Wrocławia

Potężne utrudnienia na autostradzie A4 w Gliwicach na wysokości Ostropy. Są ogromne korki po wypadku, do którego doszło po godzinie 17.00 na 304 kilometrze autostrady A4. Zderzyły się tam dwie ciężarówki i samochód osobowy. Dwie osoby są ranne, w tym jedna ciężko.

Jeszcze nawet kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na autostradzie A4 w Gliwicach w kierunku Wrocławia po zderzeniu trzech pojazdów na 304 kilometrze autostrady. Na wysokości Ostropy zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki i samochód osobowy. Dwie osoby w tym wypadku zostały ranne, w tym jedna ciężko. To kierowca osobówki, który był reanimowany.

Kierowcy na autostradzie A4 zachowali się wzorowo i utworzyli korytarz życia. Wciąż jednak autostrada od Gliwic w kierunku Wrocławia jest nieprzejezdna i taki stan rzeczy może się utrzymać kilka godzin. Korek objechać można kierując się na Bojków.

Raport z anteny 7.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE