Wypadek na autostradzie A1. Bus uderzył w barierki energochłonne

Wypadek na autostradzie A1 wyglądał bardzo groźnie. Na wysokości Dębieńska kierowca busa nie zachował należytej ostrożności na śliskiej i zaśnieżonej autostradzie i uderzył w barierki energochłonne. Interweniowali strażacy OSP i policja.

Wypadek na A1

Do wypadku na autostradzie A1 doszło w niedzielę przed północą. Bus uderzył w bariery energochłonne i zablokował jeden pas ruchu. Uszkodzenia samochodu były tak duże, że interweniowali strażacy OSP Dębieńsko Wielkie, którzy zabezpieczali miejsce wypadku. 

Na szczęście kierowcy nic się nie stało

Zobacz zdjęcia z wypadku na A1

Utrudnienia na autostradzie A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że niektórych drogach występuje błoto pośniegowe. Trudne warunki utrzymują się także na autostradzie A1, gdyż ciągle padający śnieg powoduje, że trasa jest miejscami biała. Na sieci dróg krajowych w województwie pracowało 267 pojazdów do zimowego utrzymania dróg oraz 236 pracowników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE