Za darmo odgrzybią ci auto i usuną z samochodów wirusy. Sprawdź jak to działa [WIDEO]

2020-03-16 14:09 Dariusz Brombosz
Odgrzybianie auta
Autor: Dariusz Brombosz

Szczepionki na koronawirusa nie wynaleźli, ale wiedzą jak poprawić humor i nasrój. Zabrzański warsztat samochodowy Motoer za darmo eliminuje wszystkim chętnym z samochodów wirusy, grzyby, zarodki pleśni i inne paskudztwa, które mają wpływ na nasze zdrowie. Sprawdź jak to działa. Szczegóły na slask.eska.pl.

Zabrze: Za darmo odgrzybią i odwirusują twój samochód

Pomysł zrodził się spontanicznie. Zauważyli wśród swoich klientów niepokój strach wywołany coraz większą liczbą zakażonych koronawirusem.

Klienci zaczęli odmawiać wizyty, zdarzają się przypadki, że niektórzy tak bardzo się boją wirusa, że nie odbierają swoich samochodów. Postanowiliśmy wyjść naprzeciwko tej trudnej sytuacji i wpadliśmy na pomysł aby zupełnie za darmo wyeliminować groźne wirusy i grzyby w samochodach - mówi Krzysztof Kozioł, właściciel warsztatu Motoer z Zabrza.

Każdy chętny może odwiedzić warsztat i zdecydować się na ozonowanie auta oraz odgrzybianie. Sam proces trwa do pół godziny. Nie jest skomplikowany. Od razu można po nim wsiąść do auta aby cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem w aucie.

Zobaczcie poniższe wideo i dowiedzcie się jak to działa

Darmowe ozonowanie i odgrzybianie aut w Zabrzu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mam nadzieję, że nasza akcja sprawi, że ktoś kto nas odwiedzi poczuje się lepiej. Sporo czasu spędzamy w autach. Często są to godziny- ozonowanie i odgrzybianie wpływa dobrze na zdrowie. Eliminuje wirusy oraz grzyby, które zwłaszcza uprzykrzają życie alergikom- przekonuje Krzysztof Kozioł.

Warsztat na Korczoka 86 czeka na wszystkich chętnych na darmową usługę codziennie od poniedziałku do piątku od 8 do 22.00, a w soboty do 15.00.