Współżył z 14-letnią dziewczyną. 21-latek trafił właśnie do aresztu

i

Autor: Pixabay/zdj. ilustracyjne

Wiadomości

Współżył z 14-letnią dziewczyną. 21-latek trafił właśnie do aresztu

21-latek, który jest podejrzany o współżycie z osobą poniżej 15. roku życia, trafił do aresztu - o tej sprawie poinformował lokalny portal "Gwarek".

Obcował z nieletnią. 21-latek trafił do aresztu

Portal "Gwarek" - za pośrednictwem swoich łamów - przekazał, że w lipcu do aresztu trafił 21-latek, który jest podejrzany o współżycie z dziewczyną poniżej 15. roku życia. 

"Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12" - tak brzmi artykuł 200 paragraf 1 kodeksu karnego. 

Prokurator Beata Huras, zastępca prokuratora rejonowego w Tarnowskich Górach, w rozmowie z "Gwarkiem" dodaje, że mężczyźnie zarzuca się także zastraszania rodziny dziewczyny, która - jak się okazało - jest w ciąży (tak wykazały badania lekarskie). 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE