Wojsko wietrzy magazyny w Gliwicach. Co można kupić na wyprzedaży? [ZDJĘCIA]

2019-11-25 12:49

Agencja Mienia Wojskowego zorganizowała w Gliwicach wyprzedaż. Można było kupić m.in. zasobniki desantowca, wojskowe ubrania, berety, sygnałówki, saperki oraz skrzynie wojskowe i naczynia polowe. To już druga taka wyprzedaż jaką organizuje AMW w Gliwicach. Zobaczcie zdjęcia.

Już po raz drugi Agencji Mienia Wojskowego zorganizowała wyprzedaż w swoim magazynie w Gliwicach. W zeszły weekend w budynku przy ul. Portowej można było kupić oryginalny wojskowy sprzęt, którego nie potrzebuje już polska armia. Dostępna była też wojskowa odzież.

Na chętnych czekały m.in.: mundury, kurtki, płaszcze, swetry oficerskie, torby na wyposażenie, dresy, wojskowe trzewiki, łopatki piechoty, skrzynie, sprzęt gospodarczy i instrumenty muzyczne. Nie zabrakło też specjalnych wojskowych zestawów świątecznych.

– Wyprzedaż to kolejny ukłon w stronę mieszkańców śląskiej aglomeracji, gdzie nie mamy sklepu stacjonarnego. Sierpniowe wietrzenie magazynów pokazało, że zapotrzebowanie na tego typu akcje jest ogromne. – wyjaśnia dyrektor krakowskiego oddziału Agencji Przemysław Wierzba.

W gliwickim magazynie można było kupić wojskowe klasyki:

  • kurtki polowe z podpinką - 60 złotych
  • mundury polowe - 140 złotych
  • czapki rogatywki - 50 złotych
  • komplety talerzy stalowych z logo Marynarki Wojennej - 139 złotych

Zyski z całej sprzedaży Agencja tradycyjnie przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE