Nóż

i

Autor: Archiwum Zdj. ilustracyjne.

Tragedia w Wodzisławiu

Wodzisław Śląski: Zmarł 19-latek ugodzony nożem w serce przed jednym z bloków

W niedzielę, 26 marca 2023 r., 19-latek został zaatakowany nożem przed jednym z bloków w Wodzisławiu Śląskim. Zatrzymano jedną osobę.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 marca) około godziny 23.00 – 24.00 na ulicy Harcerskiej w Wodzisławiu Śląskim przed jednym z bloków 19-latek został zaatakowany nożem.

Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu. Prokurator zlecił sekcję zwłok. Policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 26 lat.

Prowadzimy postępowanie w trybie art. 308 w kierunku przestępstwa zbrodni zabójstwa z art. 148 kk. W chwili obecnej prowadzone są czynności przedśledcze, czyli te 308, które wcześniej wymieniłem, to są takie, które mają na celu zabezpieczenie dotychczas niezabezpieczonnych dowodów rzeczowych. Słuchani są świadkowie. Prokurator przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia dzisiaj w nocy z udziałem biegłego patomorfologa, który wstępnie określił przyczynę zgonu jako ranę kłutą w okolicy serca – przekazuje portalowi nowiny.pl prokurator rejonowy z Wodzisławia Śląskiego, Marcin Felsztyński. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE