Wodzisław Śląski: śmiertelnie ugodził nożem 19-latka. Został aresztowany

i

Autor: Pixabay/zdj. ilustracyjne

Tragiczne zdarzenie

Wodzisław Śląski: śmiertelnie ugodził nożem 19-latka. Został aresztowany

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który, w trakcie kłótni, śmiertelnie ugodził nożem 19-latka. Grozi mu nawet dożywocie. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim został on tymczasowo aresztowany.

Ugodził śmiertelnie nożem 19-latka. Grozi mu teraz dożywocie

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 26 marca, przed północą na ul. Harcerskiej w Wodzisławiu Śląskim. Tej nocy pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. W trakcie kłótni 19-letni mężczyzna wyciągnął nóż, który został mu odebrany przez 26-latka. Następnie starszy z mężczyzn zadał cios młodszemu w okolicę klatki piersiowej. Prowadzona niemal natychmiast akcja reanimacyjna przez wodzisławskich mundurowych nie przyniosła oczekiwanych skutków. Życia 19-latka nie udało się uratować.

Sprawca zdarzenia został zatrzymany. - Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim sąd zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt - informuje mł. asp. Piotr Kaniuka z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. 

Grozi mu teraz dożywocie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE