Wielkie otwarcie nowoczesnego Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden w Tychach już w weekend 18-20 czerwca

2021-06-14 15:42

W dniach 18-20 czerwca 2021 czeka nas wielkie otwarcie nowoczesnego Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden w Tychach przy ulicy Beskidzkiej 111.

Mera Garden to aż 22 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej!

Wielkie otwarcie nowoczesnego centrum architektury Mera Garden w Tychach przy ulicy Beskidzkiej 111 już w najbliższy weekend 18-20 czerwca. W tym nowoczesnym centrum architektury ogrodowej znajduje się bardzo bogata pod względem wzornictwa i zróżnicowana finansowo oferta wyposażenia tarasów i ogrodów.

Największe centrum tarasów w Polsce – Mera Garden to miejsce dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonych, wysokiej jakości produktów dopasowanych do potrzeb i upodobań.

Asortyment Mera Garden to szeroki wybór artykułów do aranżacji przestrzeni wokół domu: trwałe i efektowne płytki tarasowe, deski kompozytowe oraz bruk; meble ogrodowe w każdym stylu; praktyczne i wytrzymałe zadaszenia tarasów, pergole i parasole ogrodowe; nowoczesne i bezpieczne grille, paleniska oraz promienniki; niezwykle efektowne donice, oświetlenie oraz dekoracje zewnętrzne; zapewniające niebywały relax baseny, minibaseny, sauny zewnętrzne, hydromasaże; a dla dopełnienia – rośliny ogrodowe.

Mera Garden to kompleksowa obsługa. Jeśli nie masz głowy do planowania, warto skorzystać z usług naszych projektantów – architektów krajobrazu. Takich, którzy wezmą pod uwagę nie tylko praktyczne rozwiązania i wiodące trendy, ale przede wszystkim upodobania klientów. O dobór najlepszych produktów i odpowiedni termin dostawy towarów zadbają już nasi specjaliści.

Ogrody i tarasy nie chcą już być tylko praktyczne, chcą być piękne! Warto zadbać o niecodzienny, ponadczasowy i przykuwający oko efekt! A potem już można sobie usiąść na huśtawce czy leżance, przy grillu, pod daszkiem i rozkoszować się życiem… Dołączysz do Mera Garden?

Wielkie marzenia o pięknym ogrodzie wymagają wielkich możliwości. Wszystkie znajdziesz i zrealizujesz z Mera Garden!

Artykuł sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE