Wielkie otwarcie klubów i dyskotek w Katowicach. Właściciele już nie przejmują się zakazami

2021-06-07 20:43
Wielkie otwarcie klubów i dyskotek w Katowicach. Właściciele już nie przejmują się zakazami
Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Pandemia w Polsce ustępuje, łagodzone są kolejne obostrzenia i kolejne branże mogą znów działać. Wciąż w teorii zakazane jest jednak funkcjonowanie klubów nocnych i dyskotek. Właściciele największych imprezowni w Katowicach mają już dość czekania i zapraszają na wielkie otwarcie już w najbliższy weekend 11-12 czerwca.

Kiedy otwarcie dyskotek i klubów muzycznych? Dyskoteki w Katowicach już ogłosiły wielkie otwarcie

Wiele osób zadaje sobie pytanie: Kiedy otwarcie dyskotek i klubów muzycznych? Pandemia w Polsce mocno zwolniła, coraz więcej ludzi jest już zaszczepionych, a rząd łagodzi kolejne obostrzenia. Od kilku tygodni otwarte są już restauracje, mogą działać kluby fitness, siłownie czy baseny.

Kiedy zostaną otwarte dyskoteki i kluby muzyczne? Tu rząd nie podjął jasnej decyzji i nie odmroził tej branży. A to oznacza, że kluby i dyskoteki NIE MOGĄ BYĆ OTWARTE.

Tak wynika z przepisów i rozporządzeń. W praktyce jednak wiele dyskotek, klubów i tzw. imprezowni normalnie działa. Zazwyczaj są to jednak niewielkie lokale, a nie te największe w poszczególnych miastach. Teraz na otwarcie zdecydowali się również właściciele tych największych lokali m.in. w Katowicach.

Kluby i dyskoteki w Katowicach ponownie otwarte mimo zakazu

Choć dyskoteki i kluby muzyczne oficjalnie nie mogą być otwarte to klubowicze z Katowic i okolic mogą już zacierać ręce, bo klub Pomarańcza Katowice właśnie ogłosił, że ponownie będzie otwarty już od piątku 11 czerwca.

- Kochani! Już w weekend 11 i 12 czerwca - wracamy z wydarzeniami #NaNajwyższymPoziomie! #PomaranczaCoctailBar z muzyką na żywo - Poinformował klub Pomarańcza w mediach społecznościowych.

- Zachowujemy pełen reżim sanitarny, zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego - zapewniają właściciele lokalu i dodają, że gwarancją wstępu do lokalu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Raport z anteny 7.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE