Wakacje w mieście z Galerią Katowicką. Zapomnij o nudzie!

i

Autor: materiały partnera

Wakacje w mieście z Galerią Katowicką. Zapomnij o nudzie!

2020-08-05 8:00

Wakacje w mieście to najgorętszy trend tego sezonu! Zapomnijcie o nudzie i wkręćcie się w rozrywkę razem z Katowicką!

Po pierwsze Szukamy Talentów!

Radio Eska i Galeria Katowicka wspólnie przeszukują Katowice w poszukiwaniu prawdziwych, naturalnych talentów w… czymkolwiek! Jeśli świetnie robisz szpagat, bezbłędnie stepujesz albo potrafisz perfekcyjnie chrapać możesz wygrać kasę na wakacje! Okazje ku temu znajdziesz w Galerii Katowickie, w każdy piątek do końca wakacji, koło godziny 17!

Po drugie dbamy o styl!

Wakacje w mieście to świetny moment na poznanie uroków regionu i jego atrakcji. Nawet podczas krótkich wypadów za miasto warto zadbać o odpowiedni strój dostosowany do warunków pogodowych. W trakcie upałów najlepiej sprawdzają się naturalne, lekkie i przewiewne tkaniny. Letnie wyprzedaże w Katowickiej są doskonałą okazją na odświeżenie swojej garderoby i zakup modnych wakacyjnych ubrań w świetnych cenach. Promocje i zniżki w Katowickiej możesz przejrzeć na www.galeriakatowicka.eu i w zakładce promocje w ramach KatoKarty.

Wakacje w mieście z Galerią Katowicką

i

Autor: materiały partnera

Po trzecie - nadążamy za kulturą!

W Katowickiej wznowiło swoją działalność Multikino, które przygotowało bogaty repertuar. W salach kinowych zastosowano szereg reguł sanitarnych, tak, by w pełni bezpiecznie cieszyć się z oglądania filmów. Na dużym ekranie można zobaczyć m.in. nagrodzone Oscarami „Parasite” i „Dunkierkę” czy wchodzącą do kin komedię „Włoskie wakacje”. Działalność wznowiła też Scena w Galerii! 19 i 20 sierpnia nastąpi wielki powrót spektaklu „On wrócił”, czyli brawurowa historia o uwodzicielskiej sztuce manipulacji.

Na deser warto zajrzeć na antresolę w Katowickiej, gdzie do końca września powstaje wyjątkowy obraz centrum Katowic. Pracę artystki, Katarzyny Meres, można podglądać co tydzień, od środy do soboty, aż do końca września.

Odwiedź Galerię Katowicką!

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,609 m2 i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek & Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull & Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro RTV AGD, Douglas czy Flying Tiger Copenhagen. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos oraz projektor laserowy 4K. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r.

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE