W Zabrzu-Pawłowie powstaną nowe drogi. Podpisane zostały trzy umowy

i

Autor: UM Zabrze

W Zabrzu-Pawłowie powstaną nowe drogi. Podpisane zostały trzy umowy

W zabrzańskim magistracie podpisane zostały aż trzy umowy, dzięki którym powstaną nowe drogi w dzielnicy Pawłów.

W Pawłowie powstaną nowe drogi

W zabrzańskiej dzielnicy Pawłów będzie się sporo, pod kątem inwestycji drogowych, działo w najbliższej przyszłości. Podpisane zostały ostatnio bowiem aż trzy umowy, zgodnie z którymi powstaną nowe drogi w tym rejonie. 

Dwie pierwsze to ulice boczne – wschodnia i zachodnia w ciągu ul. Obrońców Westerplatte (zadania obejmują także wykonanie odwodnienia i oświetlenia ulicznego). Trzecia droga będzie natomiast znajdowała się w ciągu ul. Sudeckiej. 

- Warte blisko 5 mln zł inwestycje są niezwykle oczekiwane przez mieszkańców Pawłowa. Ich projektowanie wymagało sporych nakładów pracy ze względu na ograniczoną powierzchnię pomiędzy domami. Jak zapewniają wykonawcy: wszystkie prace budowlane - zgodnie z umowami - zakończą się do końca tego roku - poinformowała, w mediach społecznościowych, Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. 

Najdłużej będą trwały, jak czytamy na stronie zabrzańskiego magistratu, prace związane z budową w ciągu ul. Sudeckiej, bo jedenaście miesięcy. 

Całość jest finansowana ze środków własnych miasta. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE